Mijn E11 is in England geproduceerd, en deze kwamen met een 8-pins connector naar de gevarenlichtknop (van 98 tot 01 als ik het moet geloven). Deze knop (84332-02060) is erg lastig te vinden. Veel gebruikerlijker is de 9-pin connector (modelnr. 153218, oftewel 84332-12400). Gelukkig past deze, alleen moeten de draden in de connector anders geplaatst worden. Dat was een behoorlijk rotklus, vooral voor de eerste keer ooit zoiets doen.
De connector (90980-10801) heeft onder de draadkoppen kleine klipjes die je met een miniscuul schoevendraaier naar beneden kan drukken (of een kleine inbus - maat 1 or 2mm, zoiets - met een vijl de kop afdunnen). Maar dat is niet de probleem. Onder de connector is een witte iets dat de draadkoppen in de connector blokkeert. Deze uithalen ging niet makkelijk, en ik heb hem aardig stuk gekregen. Gelukkig is dit witte stuk niet perse nodig om de draadkoppen in de connector te houden. Voor iemand die het netjes wil, mischien een reserve connector online bestellen want grote kans dat het mis gaat. Aliexpress heeft zelfs een male/female combinatie, kan je zelf een soort converter maken, maar dat past waarschijnlijk niet achter de ventilatie.
Ik heb de twee schakelaars op tafel gehad en in een PDFje opgetekend wat ik met een multimeter had vastgesteld. Omgezet en alles werkt, kan eindelijk m'n apk afspraak maken
