Voorlopig verder niks bijzonders buiten gewoon normaal regulier onderhoud. Wat er binnenkort vernieuwd gaat worden..
- Nieuwe schokdempers met veerschotel-rubbers en toplagers. (Sachs & Lemforder)
- Nieuwe stabilisatorstang-links en stabi rubbers. (Sachs en/of Lemforder)
- Alle olieen en filters. (Mahle)
- Bougies. (Bosch)
- V Snaren.(Contitech)
- Nieuwe deurschakelaar voor koplamp licht-aan waarschuwing. Heb ze omgewisseld met de passagierskant na een lege accu.
- Radiateur ventilator temp.schakelaar (Bosch) Ventilator blijft maar draaien.
- Bandjes. (Weet ik nog niet)
Als iemand de OEM fabrikanten van Toyota weet hoor ik ze graag. Anders word het de bovenstaande genoemde Duitse merken. Had bij m'n BMW E30 na 15 jaar eigendom namelijk een complete lijst met OEM fabrikanten.. tot koppakking en kopbouten toe. (Goetze & Ribus).
Er zit namelijk en hoop verschil in de kwaliteit van die produkten in vergelijking met de welbekende aftermarket merken (Ellring of Viktor Reinz). Had geen zin om de hoofdprijs te betalen bij de BMW dealer voor het zelfde spul wat aftermarket ook gewoon te krijgen is voor de helft van de prijs

Zal met een Japanner misschien wat moeilijker zijn.
Eventuele verdere plannen ergens in het achterhoofd.
- Ben aan het koekeloeren voor leuke originele (of niet) E11 velgen ipv wieldoppen. (Mocht dat gaan gebeuren gaan de remklauwen vooras en remtrommels achteras gestraald worden en geverfd worden in 2K knalgeel. Of gewoon zilver.. weet het nog niet.)
- Klein plekje roest aanpakken bodem bij dorpel.
- 3 Deukjes laten repareren zonder spuiten door uitdeuk-specialist.
- Distributie met waterpomp en dus ook koelvloeistof.
- Nieuwe handrem schoenen.
- Nieuwe motorsteunen.
- Bilstein of H&R dikkere stabilisators met rubbers.
- Nieuwe uitlaat vanaf spruitstuk (misschien RVS maar GEEN knalpijp). Zal ook niet lang meer duren denk ik voordat de originele gatenkaas is.
- Betere luidsprekers voor (17cm) En een setje achter monteren op de originele plek. Hoef GEEN gaten in de hoedenplank.. of versterkers met subwoofers. Die tijd heb ik gehad
